Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

Dzimšanas dienas pārsteigums

 

        Ielūkojusies pulkstenī, kas rādīja pirmo nakts stundu, Malva akurāti – milimetru pa milimetram – ieslidināja atslēgu slēdzenē un lēnītiņām pagrieza līdz klikšķim. Mirkli uzgaidījusi, lai pārliecinātos, ka viņas rosīšanās nav pamanīta, meitene uzmanīgi nospieda driķeri un tikpat lēni vēra vaļā durvis, cerēdama, ka tās neiečīkstēsies.

        “Kā tāda zagle!” viņa pieķēra sevi pie domas un ieslīdēja koridorā, kuru apgaismoja no istabas plūstošā milzīgā TV ekrāna zaigojošā atblāzma. Pēc apslāpētās satrauktās murdoņas un gaismēnu krāsas bija nojaušams, ka sporta kanāls translē kādu futbola pārraidi.

       “Tātad vēl neguļ!” Malva pie sevis secināja un, piesardzīgi pārcēlusi slieksnim savu ceļojumu koferi, nesteidzīgi aizvēra dzīvokļa durvis un aizgrieza slēdzeni.

       Turpinādama uzvesties klusāk par zaglīgu tarakānu, meitene novilka pabalējušo lietusmēteli un pakāra to uz āķīša pie skapja, ar patiku ievilkdama nāsīs mājas smaržu.

       Piepeši istabā iečīkstējās gultas atsperes, liekot Malvai sastingt aizturētu elpu. Taču klusie šņācieni, kas sekoja, liecināja, ka gulētājs neceļas, bet visticamāk pagriezies uz otriem sāniem.

       “Guli! Guli!” naktszagle domās sūtīja vēstījumu cauri sienai un notupās pie sava čemodāna. Satvērusi sānu nodalījuma rāvējslēdža kuģīti, viņa vieglītiņām pavilka to uz priekšu, vienlaikus klausīdamās katrā skaņā, kas nāk no istabas.

       Pēc brīža no somas tika izcelts dāvanu maisiņš ar “Victoria Secret” logotipu virsū. Malvas acis spoži iemirdzējās, un sejā atplauka pārlaimīgs smaids. Priecīgi satraukta, viņa atvēra iepakojumu un izņēma no tā mežģīņotu murskuli.

Tālākie notikumi atrodami grāmatā: