Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

 

Sērkociņa izjūta

 

Baltuss Dumidors Harijam Poteram: “Viss notiek tikai jums galvā, Harij,

bet vai tad tāpēc būtu jāiedomājas, ka tas nav pa īstam?”

      Dž. K. Roulinga

 

      – Forši uzasināji jūtas! – Everita ironiski iesmējās, kad biju izstāstījusi, kā beidzās mans mēģinājums atsvaidzināt attiecības ar mīļoto.

      Paklausot kādā sieviešu žurnālā publicētiem psihoterapeites ieteikumiem, kā cīnīties ar rutīnu, starp došanos piedzīvojumiem bagātā ceļojumā un nepiedienīgu seksu visneiedomājamākajās vietās biju izvēlējusies mazāk ekstrēmu piegājienu, proti, pārsteigt savu vīrieti ar mīļām zīmītēm, kas nejauši noliktas viņam pa rokai. Sākt biju izlēmusi ar maku, jo zināju, ka viņš to atvērs pusdienlaikā, kad norēķināsies par maltīti kafejnīcā.

      Mirkli pasvārstījusies starp variantiem “aizmirsu šodien uzvilkt apakšveļu” un “ilgojos pēc Taviem glāstiem un skūpstiem”, biju izšķīrusies par pēdējo, nojauzdama, ka pirmo tekstu vīrs varētu uztvert ne tik pozitīvi, zinot, cik īsi ir mani svārki un ka diendienā ne reizi vien man jādodas augšā lejā pa spraišļotām kāpnēm virs kolēģu galvām. Jūtu karstumā viņš varētu arī piemirst, ka ziemā dodu priekšroku biksēm.

      Tā nu sagaidījusi, kad Horens ieiet vannas istabā, lai nodušotos pirms darba, steigšus metos pie viņa biksēm un maka. Satraukumā pat sāka kņudēt pakrūtē tā, ka es klusībā nodziedāju veselu slavas dziesmu teicamajai padomdevējai un nosolījos padomāt arī par seksu publiskā vietā...

     Taču tas, ko ieraudzīju sava vīrieša makā, mani atsēdināja kā belziens ar slapju airi pa pieri.

Tālākie notikumi atrodami grāmatā: