Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

PALDIES!

   Visi lielie rakstnieki savu bestselleru priekšvārdā vai nobeigumā saka paldies. Pateikties gribu arī es.

 

   Vispirms paldies tam, kas ielika manī

                                    *) spēju just bagātīgāk (lai gan brīžiem tā ir īsta sodība),

                                    *) spēju redzēt krāsainus sapņus (lai gan reizēm pat Freids noautu kājas, tos tulkojot)

                                    *) un spēju izteikt savas izjūtas vārdos (lai gan nereti pirksti nespēj izskriet līdzi domām)!

 

  Paldies mūzai, kura gan ir diezgan klaidonīgas dabas un apciemo mani tikai nedaudz biežāk par Ziemassvētku vecīti! Toties katrs viņas atnāciens ir kā brīnums, jo nekā citādi to, kas notiek, paņemot rokā pildspalvu vai uzliekot rokas uz datora tastatūras, nevaru nosaukt.

 

  Paldies prototipiem, kuri iedvesmojuši kādu tēlu, frāzi vai situāciju, bieži vien paši to nenojaušot!

 

  Paldies draugiem un radiem, kuri mani atbalsta, gan slavējot, gan kritizējot kārtējo veikumu!

 

  Paldies ģimenei, kura iecietīgi izturas pret manu prombūtni citā dimensijā un no tā izrietošajām sekām!

 

  Paldies māmuķim, kura, negaidot, kad pēc maniem stāstiem izdevniecības stāvēs rindā, pati samaketēja un iesēja katru stāstu skaisti noformētā grāmatiņā!

 

  Paldies Uldim, kurš izveidoja man šo platformu (mājaslapu), no kuras pacelties spārnos un doties plašākā pasaulē!

 

  Paldies laikrakstam "Kursas Laiks", kas vairāk nekā 20 gadus bija manas otrās mājas, un tā bijušajai redaktorei Marinai Mariņinai, kura savulaik piedāvāja man stāstus publicēt avīzes literārajā lappusē (20 gadu laikā tika publicēti vairāk nekā 20 garstāsti)!

 

  Paldies "Latvijas Mediju" izdevniecībai par to, ka man noticēja un lasītāji tagad var iepazīties ar stāstu krājumiem "Spēlītes" un "Ieraudzīt varavīksni", kuru tirāžas (kas gan var būt vēl labāks!) pilnībā izpārdotas!

 

  Paldies Piejūras pilsētu literārās akadēmijas vadītājai Lindai Zulmanei un laikraksta "KonTeksts" redaktorei Sandrai Ratniecei, kuras atbalstīja mani ceļā uz Latvijas Rakstnieku savienību (esmu biedru pulkā kopš 12.05.2019.)!

  

Paldies apgādam "Zvaizgne ABC" un romānu konkursa žūrijai, kas atzinīgi novērtēja manu romānu "Lāde vaļā"! Paldies izdevniecības virspavēlniecei Vijai Kilblokai par pirmo publisko atsauksmi, kas lika ļimt maniem ceļiem! Un paldies zvaigžņotajai komandai arī par romāna "Pareizs laiks" lološanu! Un paldies lasītājiem, kuri 2 gadus pēc kārtas manas grāmatas iebalsoja izdevniecības Gada grāmatu '22 un '23 konkursā 2 nominācijās!

 

  Paldies manai mīļākajai māksliniecei Natālijai Kugajevskai, kura ar visiem četriem grāmatu vāciņiem ir trāpījusi desmitniekā!

 

  Paldies Čelsijai un Mančestrai, manām murrrsistentēm un murrrketinga speciālistēm, ar kurām kopā tapa mirkļbirka #murrrketings!

 

  Paldies Kasparam Švalbem, kurš radījis brīnišķīgas dziesmas ar maniem vārdiem!

 

  Paldies sociālā medija "LAIVA" labajiem gariņiem Uldim un Elīnai Baložiem, kuri izaicināja mani izkāpt no komforta zonas – no cilvēka rakstošā kļūt arī par cilvēku runājošo! Bez jums nebūtu raidījuma "Grāmatzīme"! Un paldies visiem, kuri piekrituši kļūt par maniem viesiem, lai parunātos par un ap grāmatām, zīmēm un pieturzīmēm!

 

  Un paldies visiem, kuri lasa un lasīs manus darbus, kā arī ieteiks šo lasāmvielu tālāk!

 

   Paldies jums visiem! Es jūs mīlu! SAPŅOT! MĪLĒT! LIDOT!